Logi Kömmerling EuroFutur

                                              Bezsvina logi greenline Kömmerling EuroFutur

Svinu nesaturoši logi greenline KÖMMERLING EuroFutur Elegance

Logi jebkuram arhitektūras stilam!

Pateicoties profilu sistēmai KÖMMERLING EuroFutur Elegance dod iespējas viegli un brīvi projektēt ēkas fasādes.

 •    profili ir ražoti Vācijā, Pirmasenā (KÖMMERLING Chemische Fabrik),
 •     greenline sistēma – bezsvina,
 •    5-kameru profils,
 •     5-kameru rāmis, platums 70 mm,
 •     5-kameru vērtne, platums 70 mm,
 •     Oriģinālas vācu gumijas ievalcētas profilā jau ražotnē pie profila ražotāja Vācijā,
 •     Gumijas no termoplastiskā elastomēra TPE ar paaugstinātu izturību un noturību pret laika apstākļiem un UV radiāciju,
 •     Baltos logos gaiši pelēkas gumijas, melnas gumijas laminētajos logos 1- un 2- pusīgos,
 •    „Softline” dekoratīva stikla līstes bez papildus maksas standartā,
 •     24 mm stiklapakete no termofloat stikla ar argona gāzes pildījumu un siltuma caurlaidības koeficientu U=1,0 W/m²K standartā,
 •     Stiklapakete ar tērauda distances rāmi tā saukto „silto” (vispār pieņemtās alumīnija vietā), kurš samazina tvaika kondensāta veidošanos stikla piespiedlīstes apakšēja daļā, standartā.
 •     Vācu uzņēmuma GU furnitūra UNU-JET ar mikroventilāciju un preuzlaušanas elementiem standartā.
Svinu nesaturoši logi greenline KÖMMERLING EuroFutur Elegance – ir līnija produktu patērētājiem, kas novērtē skaistumu un klasisko acīmredzamu eleganci. Vizuālais aspekts kopā ar ievērojami samazināto siltuma zudumu un troksni mājsaimniecībā padara šo produktu unikālu. 5-kameru profila cietība padara logus ilgmūžīgus. Logiem ir unikāls raksturs un labākais dizains.
Tas ir risinājums jebkura veida stilam. Rāmja un vērtnes izvietojums, kā arī pievilcīgs šaurs virsmas platums KÖMMERLING EuroFutur Elegance rada iespaidu, ka izveidota sarežģītākā fasādē. Bet tas ir paņēmiens kā pārliecināt ne tikai vizuāli:
Izolācija
Paaugstinātas prasības no EnEV būt dziļumā 70 mm ar U-vērtību 1,1 W/m²K. Tā apvienojot ekonomiju un ekoloģiju. KÖMMERLING EuroFutur Elegance ir logs ar labākām īpašībām.
 
Krāsa un dizains
Loga krāsa ar kopējo fasādi padara jaunu skatu uz to. KÖMMERLING EuroFutur Elegance ļauj izmantojiet daudzas krāsu iespējas.
 
Kompresijas zīmogs
Šo sistēmu raksturo divi hermētiķi līmeņos. Iekšēja un ārēja elastīgās kompresijas blīve starp vērtni un loga rāmi logu padara par ideālu aizsardzību. Vēl viena priekšrocība ir tāda, ka logs ir vieglāk tīrāms.

5-kameras
Loga profils sniedz augstu iekšējo stabilitāti un kavē to deformāciju lietošanas laikā

Svinu nesaturoši logi greenline KÖMMERLING EuroFutur Elegance ir logi, kas apmierinās pat mūsu visprasīgākos klientus.
Strona internetowa http://www.deltaokna.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.